Říjen 2006

Server Britské Listy

26. října 2006 v 14:47 | Miroslav /AnubiSeth/ Holeček |  politika
Musím zpytovat svědomí! Ač se o politiku částečně zajímám, tak jsem do této doby nikdy nenavštívil server Britské Listy a moc toho lituji.

Ale dost sebelítosti, žádné shrnutí ode mne nečekejte a prostě se tam podívejte!

Skvělá videa na YouTube

25. října 2006 v 10:52 | Miroslav /AnubiSeth/ Holeček |  Hudba
Čas od času mi můj nejlepší kamarád pošle odkaz na nějaké to video z YouTube. Přestože posloucháme oba občas velmi rozdílnou hudbu (on víc Black, já zase víc Death a Depeche Mode - jde to dohromady, věřte mi ;) ), tak máme oblíbené společné kapely.

Na YouTube mě zaujalo pár videí, ve kterých hrajou povětšinou "amatéři" (nazvu je tak, ale jsou to borci a mají můj obdiv) nějaký ten cover, popřípadě jen jeden nástroj z coveru.
Rozhodl jsem se pro nějaké ty odkazy na tato videa, tak si je vychutnejte...

Amon Amarth - Fate Of Norns by Toxin88
Amon Amarth - Pursuit Of Vikings by Metalcross1354

A teď perlička, malí kluci hrající cover od Sepultury. Není to technicky nic moc, ale oni to fakt hrají!!!
Sepultura - Refuse/Resist by lu4ofa
Update:
Byl jsem správně upozorněn ještě na jednu perličku od těch malých capartů. Není to nic menšího než Hallowed Be Thy Name od Iron Maiden, tak si to pořádně vychutnejte, stojí to za to ;)

Kdo jsem?

25. října 2006 v 0:29 | Miroslav /AnubiSeth/ Holeček |  Autor
Více o mě najdete na mé webové prezentaci, ta se nachází zde.
moji galerii naleznete zde.
a konečně, moji fotku... tu vidíte napravo ;)

Editorial a jen taková malá poznámka

25. října 2006 v 0:23 | Miroslav /AnubiSeth/ Holeček |  Autor
Vítám Vás ve svém osobním blogu.

Dlouho jsem váhal, jestli se mám zařadit po bok pár mých známých a založit si svůj vlastní blog. Nakonec me přesvědčil czornyj a jeho blog a já se jal do "tvorby" vlastního.
Jakožto člověk se budu snažit sem dávat jen věci, které mají smysl, snad někoho zaujmou a alespoň z jedné setiny budou originální. Nechci být osočován z plagiátorství, ale internet je plný informací, které mě ovlivňují a já je přejímám podle svého vlastního svědomí a uvážení.
Bohužel ne vždy to bude pozitivní, ale nebojte se, budu se snažit vyvarovat příliš tvrdé kritiky blogů s tématem Tokio Hotel atp.
Doufám, že zde najdete alespoň něco málo užitečných informací a když ne, tak děkuji za Váš čas zde strávený.
Miroslav Holeček

Co mě velmi zaujalo!

24. října 2006 v 23:17 | Miroslav /AnubiSeth/ Holeček |  politika
Když jsem dnes navšívil blog.cz, tak jsem mezi články nehledal nic světoborného a ejhle, velmi jsem se zmýlil.
Narazil jsem na blog dívky jménem Martina, která má v některých svých článcích docela pěkné perly a bylo by škoda na ně neodkázat. (jediné, co mi dělá problémy je design, špatně se to čte...)
Nejsem sice sympatizant s hnutím skinheads, ale její popis "odnože" BONEHEADS se mi velmi líbil.
Bohužel je to trefné a ta "hovada" jsou celkem rozšířena.
V našich končinách si říkají "brux hooligans" a nejsou nic víc jak vylízaní, testosteronem napumpovaní a holohlaví hlupáci.
Když už ti "pánové" (spíš chlapci) táhnou k nacionalismu až neonacismu, měli by si přečíst tuto krátkou recenzi od pana Tomáše Garrigue Masaryka, který velmi trefně kritizuje dílo Mein Kampf od Adolfa Hitlera. Poté by si knihu měli sami přečíst a trochu použít zdravého lidského rozumu a dlouho nad tím přemýšlet... Tak tady je, vychutnejte si ji...

Cože?!

24. října 2006 v 22:54 | Miroslav /AnubiSeth/ Holeček |  politika
Komunální volby a volby do senátu je momentálně to, co by nás mělo zajímat... Velmi se tímto omlouvám, že jsem k volbám nešel, ale můj zdravotní stav tomu nepřál.

Zřejmě ale nepřál více lidem a proto dopadly v ústeckém kraji tak, jak dopadli - totiž hrůzostrašně!

Má P910i

24. října 2006 v 22:25 | Miroslav Holeček |  Technika
Je to už nějaká doba, co jsem si pořídil snad již poslední (aspoň podle dostupnosti) mobil co byl k sehnání. Měl jsem obrovské štěstí, protože počkat ještě týden, tak ho nikde neseženu.
Řeč je o Sony Ericsson P910i a musím uznat, že jsem s ním nadmíru spokojen. Až budu mít více nálady, napíšu malé shrnutí zkušeností s ním (ne všechno je na něm dokonalé :) )... Tak se těšte (i když pochybuji, že tenhle blog někdo navštíví ;_) )

Spuštění blogu

24. října 2006 v 22:15 | Miroslav Holeček
testovací článek... Zjistil jsem, že mnou velmi preferovaný prohlížeč Opera 9.03 má problémy s publikačním systémem blogu.cézet ... No nic, dobře poslouží Mozilla Firefox :)
Každopádně tímto postřehem zavítávám do vod blogování... Blogu zdar!