Editorial a jen taková malá poznámka

25. října 2006 v 0:23 | Miroslav /AnubiSeth/ Holeček |  Autor
Vítám Vás ve svém osobním blogu.

Dlouho jsem váhal, jestli se mám zařadit po bok pár mých známých a založit si svůj vlastní blog. Nakonec me přesvědčil czornyj a jeho blog a já se jal do "tvorby" vlastního.
Jakožto člověk se budu snažit sem dávat jen věci, které mají smysl, snad někoho zaujmou a alespoň z jedné setiny budou originální. Nechci být osočován z plagiátorství, ale internet je plný informací, které mě ovlivňují a já je přejímám podle svého vlastního svědomí a uvážení.
Bohužel ne vždy to bude pozitivní, ale nebojte se, budu se snažit vyvarovat příliš tvrdé kritiky blogů s tématem Tokio Hotel atp.
Doufám, že zde najdete alespoň něco málo užitečných informací a když ne, tak děkuji za Váš čas zde strávený.
Miroslav Holeček

PS: Jen taková malá poznámka o obsahu na tomto blogu. Právně určitě bude napadnutelná, ale stejně jí sem dám...
...
Texty, obrázky a veškerá prezentovaná díla na tomto blogu jsou duševním vlastnicvím jejich autorů. Autor dále prezentuje své myšlenky, či myšlenky osob, s nimiž sympatizuje či naopak. Pokud se Vám, jakožto návštěvníkovi blogu, jeho obsah nelíbí, máte svobodnou volbu opustit jej. Máte dále svobodnou volbu s autorovými názory a myšlenkami nesouhlasit a argumentovat. Proto autor prosí o využití možnosti okomentovat článek. Autor bude velice rád za plodnou diskusi, která povede ke vzájemnému obohacení obou stran.
Autor dále žádá pužívat slušného chování v komentářích a vyhrazuje si právo na smazání komentářů, které budou v rozporu se zdravým lidským rozumem, morálkou nebo obojím.
Za pochopení děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama